Міський відбірковий тур. 27.11.2016р. об 11.00

Програма конкурсного дня

Журі І міського етапу V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського:

Вантух Мирослав Михайлович

Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка, професор, академік Національної академії мистецтв України;

Завідувач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, завідувач кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова; Генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського; Голова Національної хореографічної спілки України.

ВантухВалентина Володимирівна

Народна артистка України, повний кавалер ордена Княгині Ольги, директор-художній керівник Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім.П.Вірського; Доцент Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Пересунько Микола Михайлович

Заслужений працівник культури України, директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Департаменту культури і мистецтв КМДА.

Чорноус Лілія Миколаївна

Заслужена артистка України, головний балетмейстер Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України; доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Шкоріненко Валерій Олександрович

Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України.

Тарасов Юрій Михайлович

Заступник завідуючого кафедрою хореографії Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова; педагог народно-сценічного танцю Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України ім.П.Вірського

Побежимова Ольга Вікторівна 

Директор Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство», відмінник столичної освіти, голова Київського міського осередку Національної хореографічної спілки України.

1 відділення

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія»  Спеціалізованої школи  № 246 Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Наталія Устинова. Номінація D1. «Моя Україна»

Зразковий художній колектив Танцювальний ансамбль «Гармонія» Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Марія Михайлішина. Номінація D1. «Українська сюїта»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Сувенір»  Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва. Художній керівник ІринаТкачук. Номінація D1. «Ірландський танець»

Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок». Художній керівник Чернюк А.А. Номінація D1. «Бабуся»

Зразковий ансамбль танцю «Калинонька» Центру Культури та Мистецтв Дніпровського району м. Києва. Художні керівники Наталія Нога та Наталія Панчук. Номінація D.«Полька з викрутасами»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Веснадія»  Спеціалізованої школи  № 246 Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Наталія Устинова. Номінація D1.  «Ріка танцю»

Зразковий художній колектив Танцювальний ансамбль «Гармонія» Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Марія Михайлішина. Номінація D1. «Один день у селі»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Сувенір»  Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Ірина Ткачук. Номінація D1. «Полька – бешкетниця»

Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок». Художній керівник Артем Чернюк. Номінація D1. «На Січі»  

Зразковий ансамбль танцю «Калинонька» Центру Культури та Мистецтв Дніпровського району м. Києва. Художні керівники Наталія Нога та Наталія Панчук. Номінація D. «Чорноморочка»  

Народний художній колектив хореографічний  ансамбль «Волошки» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва. Художній керівник Олена Полєва. Номінація D1. «Понтозоо»

Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»  Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району м.Києва. Художні керівники Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова.Номінація D1. «Вишивальниці» Постановка Павла Вірського

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» Дніпровського району м. Києва. Художній керівник заслужена артистка України Ольга Яценко. Номінація Е. Китайський танець «Веселі парасольки»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Соколята» центру культури «Святошин» Святошинського району м. Києва. Художній керівник Сергій Швець. Номінація D1. «Тарантела»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва.Художній керівник Олена Балджи. Номінація D1. Єврейський  танець «Стіна плачу»   

Народний художній колектив театр танцю «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району м. Києва. Художні керівники  Олена та Владислав Товбер.Номінація D1.  «Танець радості»

Народний художній колектив хореографічний  ансамбль «Волошки» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва. Художній керівник Олена Полєва. Номінація D1. «Ой, пришла зима!»

Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак»  Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району м.Києва. Художні керівники Ірина Бєльтюкова та Інна Борзенкова. Номінація D1. «Ой, я, молода на базар ходила» 

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Україна» Дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця «Щасливе дитинство» Дніпровського району м. Києва. Художній керівник заслужена артистка України Ольга Яценко. Номінація Е. «Коло млину»

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Соколята» центру культури «Святошин» Святошинського району м. Києва. Художній керівник Сергій Швець. Номінація D1. «Чобітки»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Олена Балджи. Номінація D1. «Гопак»

Народний художній колектив театр танцю «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району м. Києва. Художні керівники  Олена та Владислав Товбер. Номінація D1.  «Український віночок»

2 відділення

Зразковий художній колектив «Країна танців» Спеціалізованої загальноосвітньої школи №274 І-ІІІ ступенів Дарницького району м.Києва.  Художній керівник Тетяна Капацин. Номінація D1. «Не сунь носа куди не треба» 

Народний художній колектив ансамбль танцю «Росинка» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Деснянського району. Художній керівник Наталія Максимова. Номінація D1. «Північна фантазія» 

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси»  Центру Дитячої та Юнацької Творчості Солом’янського району м. Києва. Художній керівник заслужений артист України Віктор Разумний. Номінація D1.  «Одеські мотиви»

Хореографічний ансамбль «Родзинки» дитячої школи мистецтв ім. С. Турчака. Художній керівник Ірина Кістерська. Концертмейстер Алла Герасименко.Номінація D1.  «Сицилійська  тарантела»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка Сонця» Гімназії № 59 м. Києва. Художній керівник Антоніна Жучинська. Номінація D1. «Полька одиначка»

Дитяча танцювальна студія «Хорошки». Художні керівники Тетяна Ляшенко та заслужений артист України Андрій Демещук. Номінація D1.  «Моряки»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи І-ІІІ ступенів № 286 м.Києва. Художні керівники Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко. Номінація D1. «Плескач»постановка Павла Вірського

Народний художній колектив ансамбль танцю «Росинка» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Деснянського району. Художній керівник Наталія Максимова. Номінація D1. «Поліські притупи»

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси»  Центру Дитячої та Юнацької Творчості Солом’янського району м. Києва. Художній керівник заслужений артист України Віктор Разумний. Номінація D1 «Циганський танець»

Хореографічний ансамбль «Родзинки» дитячої школи мистецтв ім. С. Турчака. Художній керівник Ірина Кістерська. Концертмейстер Алла Герасименко. Номінація D1. «Козачок»

Дитяча танцювальна студія «Хорошки». Художні керівники Тетяна Ляшенко та заслужений артист України Андрій Демещук. Номінація D1.  «Діти планети»

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка Сонця» Гімназії № 59 м. Києва. Художній керівник Антоніна Жучинська. Номінація D1. «Таджицький танець»

Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй» Палацу культури Дарниця.Художній керівник Олена Жиган. Номінація D.  «Тарантела»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Мрія» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Олена Куранова. Номінація D1. «Дзеркальна ілюзія»

Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи І-ІІІ ступенів № 286 м.Києва. Художні керівники Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко. Номінація D1.   «Варварка»

Народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Фламінго» Київського палацу дітей та юнацтва. Художній керівник  Людмила Грищенко. Номінація D1. «На Івана купала»

Зразковий художній колектив «Країна танців» Спеціалізованої загальноосвітньої школи №274 І-ІІІ ступенів Дарницького району м.Києва.  Художній керівник Тетяна Капацин. Номінація D1. «Диво – полянка» 

Народний художній колектив «Ансамбль танцю «Вітамінчики» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва.Художній керівник відмінник освіти України Олена Мельник. Номінація D1.  «Волинська полька» постановка Мирослава Вантуха

Народний ансамбль народного танцю «Політехнік» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Художній керівник Уляна Захарова. Номінація D.    «Єврейська сюїта «Благословите, папа»

Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй» Палацу культури Дарниця. Художній керівник Олена Жиган. Номінація D.  «Карічка»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Мрія» Центру Дитячої та Юнацької Творчості Дніпровського району м. Києва. Художній керівник Олена Куранова. Номінація D1. «Квітка душа»

Народний художній колектив ансамбль сучасного танцю «Фламінго» Київського палацу дітей та юнацтва. Художній керівник  Людмила Грищенко. Номінація D1. «Галичанські забави»

Народний художній колектив «Ансамбль танцю «Вітамінчики» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва. Художній керівник відмінник освіти України Олена Мельник. Номінація D1.  «Станична плясова»

Народний ансамбль народного танцю «Політехнік» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Художній керівник Уляна Захарова. Номінація D «Гопак»